Ø NAS

OBERŻA

Pod Kudłatym Aniołem
gościnnie od 2012

Bieszczady to wciąż niesamowita kraina. Pasma połonin poprzeplatane szlakami, piękne górskie potoki i ogromny kawałek historii ukryty w dolinach starych wsi.

Oferty noclegów w Cisnej są dobrym miejscem wypadowym dla lubiących wędrówki górskie. Stokówki leśne idealnie nadają się na przejażdżki rowerowe. Latem odbywają się tu liczne festiwale piosenek górskich, folkowych, bluesowych.

Dla najmłodszych atrakcji też nie zabraknie. Od maja do października kursuje kolejka wąskotorowa, a parę kilometrów za Cisną działa leśne mini zoo.

Zimą 15 km od naszego pensjonatu działa wyciąg narciarski. Miłośnicy nart biegowych również znajdą coś dla siebie. Wiosna i jesień w Bieszczadach potrafią zachwycić niejednego… bo przecież w Bieszczady jedzie się tylko raz, a potem już tylko wraca.

Anna i Barnaba Obst
Gospodarzami pensjonatu „Pod Kudłatym Aniołem” są Anna i Barnaba Obst.

warto wiedzieć

Regulamin obiektu

Rezerwacje

Rezerwacji dokonać można poprzez niniejszą stronę, telefonicznie lub e-mailowo. Warunkiem przyjęcia i potwierdzenia rezerwacji jest wpłacenie zadatku w wysokości 30% szacowanej ceny pobytu w ciągu 5 dni roboczych. Prosimy o przemyślane decyzje dotyczące terminu rezerwacji. W przypadku skrócenia lub niewykorzystania zamówionego pobytu, Gościom nie przysługuje zwrot ani obniżenie ceny.

Przyjazd

Gości zapraszamy do Oberży od godziny 16:00.

W związku z epidemią COVID-19 wszystkie pokoje po wymeldowaniu są dezynfekowane i ozonowane. Z oczywistych względów zajmuje to więcej czasu niż zwykle (samo ozonowanie trwa ok. godziny). Zmuszeni jesteśmy więc zmienić godziny zameldowania i wymeldowania.

Ze względu na przepisy meldunkowe poprosimy Państwa o wypełnienie kart pobytowych i podanie pełnych danych, w tym numeru dowodu osobistego lub paszportu. Formalności związanych z meldunkiem i uregulowaniem opłaty za pobyt dokonujemy w dniu przyjazdu. Płatności przyjmujemy gotówką lub kartą. Osoby chcące otrzymać fakturę, prosimy o podanie danych do faktury na etapie rezerwacji.

Śniadania

Na śniadania zapraszamy od godziny 8:00 do 10:00. W atrakcyjnej cenie oferujemy wyśmienite śniadanie składające się z sera, wędliny, masła, warzyw, dżemu, pieczywa, herbaty bądź kawy. Do każdego śniadania serwujemy dodatkowo jajecznicę, parówki, naleśniki albo racuchy. Istnieje możliwość wykupienia suchego prowiantu na górską wędrówkę – prosimy o zgłoszenie dzień wcześniej do godziny 20:00.

Restauracja i bar

Restauracja i bar znajdują się poniżej pensjonatu. Czynne są codziennie w godzinach uzależnionych od pory roku. W sezonie działa od 8:00 do 22:00. Poza sezonem od 13:00 do 20:00.

Plac zabaw

Goście korzystają z placu zabaw na własną odpowiedzialność. Dzieci mogą korzystać z tych urządzeń wyłącznie pod opieką dorosłych. Gospodarze nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za korzystanie z urządzeń i wynikłe z tego skutki i/lub urazy.

Rzeczy pozostawione

Przedmioty osobistego użytku pozostawione w Pensjonacie przez wyjeżdżającego Gościa będą odesłane, na jego koszt, na wskazany adres.

Dokonanie rezerwacji oznacza akceptację zasad rezerwacji i pobytu w Oberży „Pod Kudłatym Aniołem”.

Ewentualne szkody

Nasi Goście odpowiadają za spowodowane szkody i zniszczenia.

Opłata klimatyczna

Opłata klimatyczna (obowiązkowy miejscowy podatek pobierany w imieniu Gminy) wynosi obecnie 1,80 zł za osobę za noc.